wejście dla Bolców

Bolesławieckie Stowarzyszenie Motocyklowe

Nowa szata! Nowe możliwości!

Mam przyjemność oddać w wasze ręce (i oczy) nową wersję, nową odsłonę, witryny BOLCÓW. Od teraz każdy z naszych klubowiczy - a nawet sympatyków (o ile dostanie od nas swoje konto na tej witrynie) może dodawać artykuły, zdjęcia, newsy! Niby
Niby nic to a jednak ogromnie wiele! Do tej pory funkcjonowało to w ten sposób że wyłącznie kilku upoważnionych mogło dodawać fotografie, wpisy etc. Jak to wyglądało w praktyce - widzieliście - nie ich to wina, nie każdy kto pstrykał fotki chciał się później nimi dzielić... i ja to rozumiem :)

No... co było a nie jest... Tak zatem wchodzimy w nową erę. Jeśli jesteś miłośnikiem motocykli i chciałbyś od czasu dodać fotki bolesławieckich motocykli, to całkiem możliwe że po wstępnej weryfikacji otrzymasz dostęp do naszego panelu!

Każdy klubowicz taki dostęp otrzymał! Info do klubowiczy: Ajek rozdaje wejściówki i ustawia \"karty\". Jaki to wszystko ma cel? A bo ja wiem... ja tu tylko programuję :P

Ze swojej strony zapewnić mogę że strona co jakiś czas będzie poprawiana wizualnie - ku ludziom, ale póki co, jeśli traficie jakikolwiek błąd na stronie (z wyjątkiem ortograficznych) to zgłaszajcie się do mnie pod adresem e-mail: krzysztof.mularski@gidway.biz.

Ok, nowe nowe... to może odrobina melancholii? ;)


Lewa!
Tagi: nowa , szata , bolce , strona .
Autor: Amato, 2012-04-07 19:56:39
2019 © Gidway | Wszelkie prawa zastrzeżone
tel. +48/504-138-623 www.Gidway.biz